لیپوماتیک|لاغری موضعی اصفهان | لیپوساکشن شکم اصفهان | مرکز لیپوساکشن اصفهان

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک

لیپوماتیک
لیپوماتیک جدیدترین روش لیپوساکشن و لاغری موضعی اصفهان  است که ایمن، موثر و آسان است.
لیپوماتیک ( که همچنین لیپوساکشن انفراسونیک نام دارد) دستگاهی است که توسط سازمان غذا و دارو مورد تایید قرار گرفته است و یک سیستم مطمئن و تثبیت شده است که به شکل بی خطر و موثری امکان برداشت حجم چربی زیاد از تمامی نواحی بدن را امکان پذیر می کند. در روش لیپوماتیک، سلول های چربی در ابتدا شکسته می شود ( یا با حرکات ارتعاشی کانولا به صورت ذرات ریز در می آیند) و سپس ذرات ریز چربی به آرامی برای فرم دادن به بدن بیرون کشیده می شود.
روش لیپوماتیک مشکلات روش لیپوساکشن سنتی را از بین می برد و علاوه براین، سیستم آن از بافت های بدن ( عصب ها، عروق خونی، عضلات) در برابر فرآیند لیپوساکشن محافظت می کند.دستگاه لیپوماتیک با ۶۰۰ ارتعاش در دقیقه به شکل موثری چربی اضافی را بیرون می کشد و نتایج بهینه ای را عرضه می کند که شامل پوست صاف تر، برآمدگی کمتر و کمبودی کمتر است.

لیپوماتیک
روش انجام لیپوماتیک

در عمل، این روش لیپوساکشن شکم اصفهان با یک لوله کانولا ساکشن ارتعاشی تسریع می شود. روش لیپوماتیک با یک موتور بادی کار می کند که با هوای فشرده ای که سه حرکت نوسان، چرخش و ارتعاش را برای لوله کانولا فراهم می کند، راه اندازی می شود. در نتیجه این سه حرکت، یک مسیر مارپیچ ایجاد می شود که بافت چربی را به ذرات ریز تبدیل می کند. اصل امولسیون امکان خارج سازی بافت چربی بدون آسیب وارد کردن به بافت های دیگری مثل عضلات، عروق خونی و عصب ها را فراهم می کند. این مساله منجر به دوره ریکاوری سریع تر پس از عمل می شود. روش لیپوماتیک همچنین در نواحی دشوار یا نواحی حاوی فیبروز دقیق تر عمل می کند ( لیپوساکشن ثانویه یا لیپوساکشن مردانه).
لیپوماتیک در قیاس با لیپوساکشن فراصوت، لیپوساکشن دستی سنتی یا لیپوساکشن لیزری، باعث سوزش پوست نمیشود و  ورم کمی را ایجاد می کند. این روش باعث انقباض بیشتر پوست می شود، نتایج بهینه ای را در نواحی فییبروزی بوجود می آورد و در خارج سازی ایمن چربی بدون آسیب وارد کردن به بافت های مجاور توانایی فوق العاده ای دارد.

لاغری موضعی اصفهان
موارد استفاده

لیپوماتیک  برای لاغری موضعی شکم، پهلو، ران، ساق پا و اطراف زانو، ناحیه پشت، صورت شامل غبغب و همچنین بازو  استفاده می شود.
همچنین ازلیپوماتیک می توان برای جراحی مجدد و نیز همراه با سایر تکنیک های لیپوساکشن معمولی برای بهبود نتایج کلی و رضایت بیشتر بیماران استفاده کرد.

مقایسه روش های کاهش چربی

لیپوماتیک

مقایسه روش های کاهش چربی بر طبق  پیشرفت بودن فن آوری مورد استفاده در آن ها
لیپوماتیک بهتر است یا لیپوساکشن و یا لیزر لیپولیزر

لیپوساکشن

روش جراحی دستی- زمان زیادی طول می کشد- عوارض جانبی: آسیب بافت، خونریزی، کبودی و ورم، بی هوشی عمومی، ریکاوری طولانی –شل شدن پوست پس از عمل، خطر آمبولی

لیپولیزر

زمان زیادی طول می کشد- برای نواحی دارای چربی کم مناسب نیست- خطر سوختگی- ریکاوری طولانی تر- سفت شدن نامناسب پوست

لیپوماتیک

-جدیدترین روش
– فراصوت
-زمان کوتاهی طول می کشد
-عوارض جانبی کتری دارد – بی حسی موضعی
-ریکاوری سریع-سفت شدن مناسب تر پوست
یکی از دلـــنگرانی های عمده  افراد در انتخاب یک کلینیک برای انجام روش های لاغری موضعی اصفهان، احتمال انتقال بیمار هایی نظیر ایدز، هپاتیت و … می باشد. درکلینیک باران ضمن ارسال آزمایشات اولیه برای تمامی بیماران با استریلیزاسیون دقیق و استاندارد خطر انتقال بیماری به صفر می رسد.
در کلینیک باران اصفهان علاوه بر این که از کاورها، پوشش ها و وسایل یکبار مصرف برای هر بیمار استفاده می گردد، تمامی وسایل باکمک جدیدترین مواد ضدعفونی کننده در علم پزشکی ضدعفونی می شود.

لیپوماتیک در اصفهان
نقاهت و مراقبت بعد از عمل

در روش لیپوماتیک دوره نقاهت بعد از عمل بسیار کوتاهتر و بین ۳ تا ۷ روز می باشد.
نکته قابل توجه آنکه بدلیل عدم آسیب به سلولهای چربی به طور همزمان می توان چربی خارج شده را به هر قسمتی از بدن مانند باسن ، سینه ، صورت (گونه ، لب و خطوط وچروک های پوستی ) ، پشت دست و … تزریق کرد.
توصیه به پوشیدن 4 هفته گن تنگ بعدازلیپوماتیک داریم بعد ان میتوان از گنی که کمی شل تر است تا 6 هفته استفاده کرد.

مزایا

•    کبودی کمتر
•    ورم کمتر
•    دوره ریکاوری پس از عمل کوتاه تر
•    توانایی درمان همه نواحی بدن، حتی ظریف ترین نواحی
•    وارد شدن حداقل آسیب به دن
•    پوست وضعیت بهتری پیدا می کند ( انقباض زیاد تر پوست )
•  دوره عمل کوتاه، درد کمتر و ریکاوری سریع

نتایج

بیماران می توانند در همان لحظه نتایج را مشاهده کنند و نتایج کاهش چربی  نهایی در عرض سه ماه ظاهر می شود. بیماران خیلی زود می توانند فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرند. علاوه بر این، سوزش، کبودی و ورم پوست با این روش شدیدا کاهش پیدا می کند.
مهم ترین اثر حذف سلولیت و سفت شدن پوست است که به انقباض پوست در حدود یک تا شش ماه پس از عمل کمک می کند.

برای لاغری موضعی اصفهان، لیپوساکشن اصفهان ، کاشت مو اصفهان ، لیزر موهای زائد اصفهان ، جوانسازی پوست اصفهان و بوتاکس اصفهان با کلینیک باران تماس بگیرید.