» لیپوماتیک چیست

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک جدیدترین روش لیپوساکشن و لاغری موضعی اصفهان  است که ایمن، موثر و آسان است.
لیپوماتیک ( که همچنین لیپوساکشن انفراسونیک نام دارد) دستگاهی است که توسط سازمان غذا و دارو مورد تایید قرار گرفته است و یک سیستم مطمئن و تثبیت شده است که به شکل بی خطر و موثری امکان برداشت حجم چربی زیاد از تمامی نواحی بدن را امکان پذیر می کند. در روش لیپوماتیک، سلول های چربی در ابتدا شکسته می شود ( یا با حرکات ارتعاشی کانولا به صورت ذرات ریز در می آیند) و سپس ذرات ریز چربی به آرامی برای فرم دادن به بدن بیرون کشیده می شود.
روش لیپوماتیک مشکلات روش لیپوساکشن سنتی را از بین می برد و علاوه براین، سیستم آن از بافت های بدن ( عصب ها، عروق خونی، عضلات) در برابر فرآیند لیپوساکشن محافظت می کند.دستگاه لیپوماتیک با ۶۰۰ ارتعاش در دقیقه به شکل موثری چربی اضافی را بیرون می کشد و نتایج بهینه ای را عرضه می کند که شامل پوست صاف تر، برآمدگی کمتر و کمبودی کمتر است.

[widgetkit id=”37″ name=”لیپوماتیک چیست”]

روش انجام لیپوماتیک

در عمل، این روش لیپوساکشن شکم اصفهان با یک لوله کانولا ساکشن ارتعاشی تسریع می شود. روش لیپوماتیک با یک موتور بادی کار می کند که با هوای فشرده ای که سه حرکت نوسان، چرخش و ارتعاش را برای لوله کانولا فراهم می کند، راه اندازی می شود. در نتیجه این سه حرکت، یک مسیر مارپیچ ایجاد می شود که بافت چربی را به ذرات ریز تبدیل می کند. اصل امولسیون امکان خارج سازی بافت چربی بدون آسیب وارد کردن به بافت های دیگری مثل عضلات، عروق خونی و عصب ها را فراهم می کند. این مساله منجر به دوره ریکاوری سریع تر پس از عمل می شود. روش لیپوماتیک همچنین در نواحی دشوار یا نواحی حاوی فیبروز دقیق تر عمل می کند ( لیپوساکشن ثانویه یا لیپوساکشن مردانه).
لیپوماتیک در قیاس با لیپوساکشن فراصوت، لیپوساکشن دستی سنتی یا لیپوساکشن لیزری، باعث سوزش پوست نمیشود و  ورم کمی را ایجاد می کند. این روش باعث انقباض بیشتر پوست می شود، نتایج بهینه ای را در نواحی فییبروزی بوجود می آورد و در خارج سازی ایمن چربی بدون آسیب وارد کردن به بافت های مجاور توانایی فوق العاده ای دارد.

لاغری موضعی اصفهان
موارد استفاده

لیپوماتیک  برای لاغری موضعی شکم، پهلو، ران، ساق پا و اطراف زانو، ناحیه پشت، صورت شامل غبغب و همچنین بازو  استفاده می شود.
همچنین ازلیپوماتیک می توان برای جراحی مجدد و نیز همراه با سایر تکنیک های لیپوساکشن معمولی برای بهبود نتایج کلی و رضایت بیشتر بیماران استفاده کرد.

مقایسه روش های کاهش چربی

مقایسه روش های کاهش چربی بر طبق  پیشرفت بودن فن آوری مورد استفاده در آن ها
لیپوماتیک بهتر است یا لیپوساکشن و یا لیزر لیپولیزر

لیپوساکشن

روش جراحی دستی- زمان زیادی طول می کشد- عوارض جانبی: آسیب بافت، خونریزی، کبودی و ورم، بی هوشی عمومی، ریکاوری طولانی –شل شدن پوست پس از عمل، خطر آمبولی

لیپولیزر

زمان زیادی طول می کشد- برای نواحی دارای چربی کم مناسب نیست- خطر سوختگی- ریکاوری طولانی تر- سفت شدن نامناسب پوست

لیپوماتیک

-جدیدترین روش
– فراصوت
-زمان کوتاهی طول می کشد
-عوارض جانبی کتری دارد – بی حسی موضعی
-ریکاوری سریع-سفت شدن مناسب تر پوست
یکی از دلـــنگرانی های عمده  افراد در انتخاب یک کلینیک برای انجام روش های لاغری موضعی اصفهان، احتمال انتقال بیمار هایی نظیر ایدز، هپاتیت و … می باشد. درکلینیک باران ضمن ارسال آزمایشات اولیه برای تمامی بیماران با استریلیزاسیون دقیق و استاندارد خطر انتقال بیماری به صفر می رسد.
در کلینیک باران اصفهان علاوه بر این که از کاورها، پوشش ها و وسایل یکبار مصرف برای هر بیمار استفاده می گردد، تمامی وسایل باکمک جدیدترین مواد ضدعفونی کننده در علم پزشکی ضدعفونی می شود.

لیپوماتیک در اصفهان

نقاهت و مراقبت بعد از عمل

در روش لیپوماتیک دوره نقاهت بعد از عمل بسیار کوتاهتر و بین ۳ تا ۷ روز می باشد.
نکته قابل توجه آنکه بدلیل عدم آسیب به سلولهای چربی به طور همزمان می توان چربی خارج شده را به هر قسمتی از بدن مانند باسن ، سینه ، صورت (گونه ، لب و خطوط وچروک های پوستی ) ، پشت دست و … تزریق کرد.
توصیه به پوشیدن 4 هفته گن تنگ بعدازلیپوماتیک داریم بعد ان میتوان از گنی که کمی شل تر است تا 6 هفته استفاده کرد.

مزایا

•    کبودی کمتر
•    ورم کمتر
•    دوره ریکاوری پس از عمل کوتاه تر
•    توانایی درمان همه نواحی بدن، حتی ظریف ترین نواحی
•    وارد شدن حداقل آسیب به دن
•    پوست وضعیت بهتری پیدا می کند ( انقباض زیاد تر پوست )
•  دوره عمل کوتاه، درد کمتر و ریکاوری سریع

نتایج

بیماران می توانند در همان لحظه نتایج را مشاهده کنند و نتایج کاهش چربی  نهایی در عرض سه ماه ظاهر می شود. بیماران خیلی زود می توانند فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرند. علاوه بر این، سوزش، کبودی و ورم پوست با این روش شدیدا کاهش پیدا می کند.
مهم ترین اثر حذف سلولیت و سفت شدن پوست است که به انقباض پوست در حدود یک تا شش ماه پس از عمل کمک می کند.

خداحافظی با چربی های اضافه و لجباز بدن با کمک روش لیپوماتیک

افراد چاق صرف نظر از اینکه چاقی آن ها مادرزاد و یا ارثی باشد و چه آن هائی که در اثر پرخوری و کم تحرکی دچار چاقی شده اند؛ عمدتاً آدم های تنبلی هستند و به دنبال مسیری راحت و بی دردسر هستند تا با چربی ها وداع کنند. بدن هر انسانی از آب، چربی، پروتئین،‌کربوهیدرات، ویتامین‌ها و املاح تشکیل شده است. زیاد بودن میزان چربی‌ها، به ویژه در اطراف ناحیه کمر و شکم، فعالیت‌های بدن را از نظر اثربخشی و کارآمدی ضعیف می‌کند. به‌علاوه؛ سیستم گردش خون هم در این شرایط به‌سختی فعالیت می‌کند و شانس شکل‌گیری سنگ‌های صفراوی و تشدید بیماری‌های مفصلی دژنراتیو هم افزایش می‌یابد. طبق گزارش‌های دانشگاه هاروارد، چاقی می‌تواند به مشکلات متعدد دیگری نیز منجر شود که عبارت‌اند از آپنه خواب، ناباروری، آرتریت و مرگ زودرس.

حقیقت این است که امروزه در کنار ورزش و تغذیه مناسب، روشی برای افراد چاق تعبیه شده است تا در کمترین زمان ممکن و به طور کاملا موثر، قادر به برداشتن چربی هایی اضافه بدن خود باشند.
به کمک لیپوماتیک در کلینیک تخصصی باران، چربی های تجمع یافته در نواحی مختلف مانند پهلو و ران ها و شکم و کفل ها را می توان از بین برد. لیپوساکشن و روش جدیدتر از آن؛ روش لیپوماتیک نه برای کاهش وزن بلکه برای جابه جایی چربی های بدن کسانی طراحی شده است که به طور ارثی توزیع چربی در بدن آن ها زیبا نیست. به عنوان مثال؛ به جای اینکه چربی در پائین تنه و ران های آن ها جمع شود و به آن ها زیبایی زنانه دهد، در شکم جمع شده و آن ها را زشت و بی قواره می کند.
جراحی لیپوماتیک برای برداشتن چربی هایی به کار می رود که تاکنون قادر به از بین بردن آنها نبوده اید. ممکن است بعد از رژیم های سخت و ورزش های سنگین شاهد یک معضل باشید و آن هم آب نشدن چربی های پهلو و یا زیر شکم است.
افرادی که به واسطه ی ورزش و تغذیه نتوانسته اند چربی های اضافی ناحیه کفل ها، پهلوها، فیله ها، بازوها و سایر نقاط بدن را از بین ببرند، کاندیدهای خوبی برای جراحی لیپوماتیک هستند.
همچنین افرادی که قادر به گرفتن رژیم های بسیار سخت نیستند و از چاقی موضعی رنج می برند هم برای این جراحی مناسب هستند، درست مثل کسانی که چاقی آنها در یک نقطه از بدن تجمع دارد، یا کسانی که دست و پاهای باریکی دارند ولی از داشتن یک شکم بزرگ رنج می برند و کسانی که پایین تنه ی بزرگ تری نسبت به بالا تنه دارند.
جراحی لیپوماتیک قدرت لیفت بالایی دارد و می تواند برای افرادی مناسب باشد که بعد از زایمان و یا چاق و لاغر شدن های متعدد دچار افتادگی در عضلات شکم و بازو ها شده اند.

در واقع روش لیپوماتیک نمی‌تواند مشکل چاقی را درمان کند، اما این روش می‌تواند مزایایی زیادی برای افراد چاق و دچار اضافه وزن داشته باشد. در حقیقت لیپوماتیک می‌تواند تصویر ذهنی فرد را از وضعیت بدن خود بهبود بخشد. همچنین برخی مواقع بیمار با مشاهده نتایج این روش درمانی از یک رژیم غذایی مناسب برای حفظ این نتایج و بهبود آن‌ها استفاده می‌کند و به این ترتیب فرآیند بهبود اعتماد به نفس بیمار ادامه پیدا خواهد کرد. دراین روش سلول‌های چربی از بخش‌های مختلف بدن خارج شده و در نتیجه، تولید هورمون دیگر نمی‌تواند بر وزن فرد تاثیر داشته باشد. باتوجه به اینکه سلول‌های چربی در بدن باعث ایجاد احساس گرسنگی به منظور ایجاد پروتئین‌های چربی در بدن می‌شوند. در نتیجه چربی کمتر با اشتهای کمتر بیمار همراه است و به این ترتیب مصرف غذای کمتر می‌تواند سطح کلسترول خون و سلامت قلب را بهبود بخشد.
لیپوماتیک (Lipomatic) وسیله ای است که توسط سازمان غذایی دارویی آمریکا (FDA) تایید شده است و به عنوان سیستمی قابل اعتماد و اثبات شده توسط تیم پزشکی مجرب و متخصص کلینیک پوست، مو و زیبایی باران و به پشتوانه تجربه ای مطمئن با روشی بی خطر و موثر و دقیق، این امکان را می دهد تا حجمی از چربی های موضعی را کاهش دهد. در روش Lipomatic، سلول های چربی، ابتدا تخریب شده و سپس امولسیون چربی به آرامی برای پیکر بندی بدن دفع می شوند
لیپوماتیک مشکل ایمنی را که در روش سنتی لیپوساکشن وجود داشت ندارد؛ همچنین سیستم امنیتی فعال آن، محافظت از بافت بدن (اعصاب، رگ های خونی، ماهیچه ها) را نیز برعهده دارد.
دستگاه لیپوماتیک با 600 ارتعاش در دقیقه، به طور موثر چربی های ناخواسته را بیرون آورده و نتیجه آن داشتن پوستی صافتر و بدون برجستگی و کبودی است.

[widgetkit id=”38″ name=”لیپوماتیک چیست2″]

مزایای استفاده از لیپوماتیک:

> وارد شدن آسیب حداقل به ساختارهای بدن
>> تراشیدن و تزیین دقیق بدن
>> بهبود وضعیت ظاهر تمام نقاط بدن
>> بهبود وضعیت جمع شدن پوست
>> کاهش تعداد جلسات درمان
>> درد، ورم و کبودی حداقل بیمار پس از درمان
>> ریکاوری سریع بیمار
>> احتمال کمتر ایجاد ورم
>> عدم احتمال ایجاد برآمدگی
>> ریکاوری بهتر و مناسب تر
>> درد کمتر
>> زمان بی حسی سریع تر و کوتاه تر
>> آسیب دیدگی کمتر
>> احتمال کمتر تشکیل هماتوم و خون مردگی.
البته از بین بردن چربی ها در روش لیپوماتیک به معنای سوزاندن چربی ها نیست، عبارت برداشتن چربی برای لیپوماتیک مناسب تر است، زیرا عمل لیپوماتیک با قدرتی که دارد مانع از سوختن چربی ها می شود و در واقع بافت و سلول های چربی را بدون کوچک ترین آسیب از زیر پوست بیرون می کشد. به همین دلیل است که یک مزیت بسیار فوق العاده را به متقاضیان ارائه می نماید و آن هم تزریق چربی بیرون کشیده شده در سایر نواحی است.
برای لاغری موضعی اصفهان، لیپوساکشن اصفهان ، کاشت مو اصفهان ، لیزر موهای زائد اصفهان ، جوانسازی پوست اصفهان و بوتاکس اصفهان با کلینیک باران تماس بگیرید.