تجهیزات کلینیک جوان سازی و زیبایی

کلینـیک پوست و لیزر باران به پشتوانه تجربه ای مطمئن، یکی از کاملـترین و مطـرح ترین مـراکز پوست، مو، زیبایی، لیزر و لاغری در کشــور می باشـد و خـدمــات خـود را در زمینه پوست و مو اعم از لیپوماتیک (لاغری موضعی)، کاشت موی طبیعی، کاشت ابرو، تزریق چربی و لیزر (موهای زائد ، کک مک و … ) ارائه می نماید. کلینیک تخصصی باران در راستای ارزش افزایی و ارائه خدمات بهتر به بیماران، برتــرین تجهــیزات و فنــاوری های نـوین مطــــرح زیبــایی و لاغـری را بر طبـق اسـتاندارد هـــای FDA و وزارت بهــداشــت و درمـان اعم از دستگاه لیزر الکس، گـرد هــم آورده و جمــعـی از مجــرب‌تـرین پزشـکان متخصص زیبایی را برای رسانیدن شما به آنچـه که ایـده آلـــتان اســت در مجموعه خود به همکاری گرفته است. در این بخش کلیه دستگاه ها و تجهیزات به روز لازم در زمینه اتاق عمل سرپایی، جوانسازی و زیبایی، تناسب اندام و لاغری موضعی و لیزر برای بیماران به صورت کاملا در دسترس همراه با مشاوره رایگان فراهم گردیده است که در ادامه هر یک تشریح می شود.

اتاق عمل سرپایی

اتاق عمل سرپایی

در این بخش کلیه امکانات و تجهیزات لازم برای انجام جراحی های سرپایی اعم از ست های جراحی، تخت برقی سه شکن، دستگاه CO2 جراحی، دستگاه RF جراحی استریل، ست کامل کرایوترایی و … تهیه شده است و انواع عمل های جراحی پوستی شامل جراحی های ناخن، کیست های پوستی، لیپوم، بلفاروپلاستی، PRP، تزریق ژل، بوتاکس، چربی و … قابل انجام است. عمل جراحی سرپایی؛ نوعی جراحی است که بدون بستری شدن بیمار در بیمارستان صورت می گیرد.

ادامه مطلب...


جوان سازی و زیبایی

جوان سازی و زیبایی

در اثر تغییراتی که با بالا رفتن سن در پوست ایجاد می‌شود، برخی از افراد دست به دامن جراحی‌های زیبایی و شیوه‌های جوانسازی می‌شوند. در واقع جوان سازی روی پوست‌هایی انجام می‌شود که زیبایی آن ها با ایجاد خط‌ها و چین و چروک کمتر شده است.

روش‌های مختلفی برای جوان سازی پوست وجود دارد که در این جا به چندین روش پرکاربرد و موثر اشاره شده است که در کلینیک تخصصی باران استفاده می شود.

ادامه مطلب...


میکرودرم ابریژن یا (Microdermabrasion)

میکرودرم ابریژن یا (Microdermabrasion)

میکرودرم ابریژن یا میکرودرم ابریشن (Microdermabrasion)، یک تکنیک جوان سازی و زیبایی کاملا ساده، آسان، بدون درد و غیرتهاجمی است که توسط یک دستگاه سایش کننده جهت لایه برداری ملایم خارجی ترین لایه پوست که حاوی سلولهای مرده پوست است (لایه اپیدرم) به کار می رود. بیش تر فرایند میکرودرم در سطح لایه شاخی پوست انجام می‌گیرد. برای انجام این درمان به بی حسی و بیهوشی نیازی نیست. میکرودرم ابریژن و پاکسازی پوست به تناسب شدت، وسعت و عمق ضایعات به صورت دو فرم سطحی (پیلینگ) یا عمقی (درم ابریشن) است که دستگاه و سر ساینده دستگاه بر پوست صورت را می‌توان برای درمان سطحی یا عمقی تنظیم کرد.

ادامه مطلب...


دستگاه مزوگان (Meso Gun)

دستگاه مزوگان (Meso Gun)

دستگاه گان مزوتراپی، ابزاری قدرتمند و دقیق جهت انجام تزریقات مزوتراپی است، که علاوه بر فراهم آوردن امکان تزریق دقیق، سریع و آسان داروهای مزوتراپی، موجب سهولت کار پزشکان و ممانعت از به هدر رفتن دارو شده و تزریقی بدون درد را برای بیماران به ارمغان می آورد.

ادامه مطلب...