» تجهیزات کلینیک جوان سازی و زیبایی

زیبایی و جوان سازی پوست و به ویژه پوست صورت، یکی از مواردی است که امروزه بسیار مورد توجه عامه مردم و به خصوص خانم ها قرار گرفته است. این مهم بدین دلیل است که صورت، جزئی از بدن است که در نگاه اول دیده خواهد شد. یکی از راههای زیباسازی و جوان سازی پوست صورت، تزریق چربی برای از بین بردن چین و چروک است.

تزریق چربی که به اصطلاح به آن لیپو اینجکشن گفته می شود، با تعابیری همانند لیپو لیفتینگ همراه بوده است. این امر زمانی رخ می دهد که بخواهیم چربی را از نقطه ای گرفته و به نقطه ای دیگر انتقال دهیم تا بدن فرم شکیل خود را باز یابد. کاهش میزان چربی های صورت در اثر کهولت سن و حجیم کردن آن ها از نمونه های این امر است. با افتادگی بافت ها و بروز چین و چروک های ناخواسته و عمیق شدن آن ها، نه تنها با کشیده شدن پوست صورت می تواند آن قسمت درمان شود، بلکه با تزریق چربی به آن نواحی نیز می توان از حالت پیری ظاهر کاست و صورت را حجیم تر و جوان تر ساخت.

[widgetkit id=”14″ name=”tazrighcharbi”]

مزایای تزریق چربی:

برای زیبایی پوست و به خصوص پوست صورت، همچنین از بین بردن چین و چروک های این ناحیه، کلینیک تخصصی باران چندین روش پیشنهادی دارد که یکی از آن ها تزریق ژل و دیگری تزریق چربی است. روش تزریق کردن چربی، مزیت های نسبت به روش های دیگر دارد که در ادامه شرح داده خواهد شد:

  • این روش (تزریق کردن چربی)، یک روش طبیعی است. چربی برعکس ژل، ماده ای طبیعی است که توسط خود بدن نیز تولید می شود.
  • احتمال واکنش بدن به تزریق چربی (واکنش های آلرژیک) بسیار کم است. به دلیل این که چربی، از بافت خود بدن است و دوباره به خود بدن باز می گردد، احتمال این که بدن به تزریق آن واکنش نشان دهد، بسیار کم است.
  • ماندگاری چربی تزریق شده بسیار بیشتر از سایر روش ها مانند تزریق ژل است.
  • در نواحی بسیاری از بدن می توان از تزریق چربی بهره برد. علاوه بر این که صورت یکی از آن نقاط است، با این وجود می توان از چربی برای زیباتر کردن شکم، ران، سینه، پشت دست و باسن نیز بهره برد.
  • تزریق چربی، نیازی به یک مدت طولانی برای استراحت کردن ندارد. در این روش، پس از انجام تزریق می توان به فعالیت های روزمره خود بازگشت.

[widgetkit id=”12″ name=”تجهیزات کلینیک تزریق چربی”]

کلینـیک پوست و لیزر باران به پشتوانه تجربه ای مطمئن، یکی از کاملـترین و مطـرح ترین مـراکز پوست، مو، زیبایی، لیزر و لاغری در کشــور می باشـد و خـدمــات خـود را در زمینه پوست و مو اعم از لیپوماتیک (لاغری موضعی)، کاشت موی طبیعی، کاشت ابرو، تزریق چربی و لیزر (موهای زائد ، کک مک و … ) ارائه می نماید. کلینیک تخصصی باران در راستای ارزش افزایی و ارائه خدمات بهتر به بیماران، برتــرین تجهــیزات و فنــاوری های نـوین مطــــرح زیبــایی و لاغـری را بر طبـق اسـتاندارد هـــای FDA و وزارت بهــداشــت و درمـان اعم از دستگاه لیزر الکس، گـرد هــم آورده و جمــعـی از مجــرب‌تـرین پزشـکان متخصص زیبایی را برای رسانیدن شما به آنچـه که ایـده آلـــتان اســت در مجموعه خود به همکاری گرفته است. در این بخش کلیه دستگاه ها و تجهیزات به روز لازم در زمینه اتاق عمل سرپایی، جوانسازی و زیبایی، تناسب اندام و لاغری موضعی و لیزر برای بیماران به صورت کاملا در دسترس همراه با مشاوره رایگان فراهم گردیده است که در ادامه هر یک تشریح می شود.

[widgetkit id=”3″ name=”تجهیزات کلینیک”]