» درباره کلینیک تخصصی باران

کلینیک تخصصی پوست و مو و لیزر باران با هدف و برنامه بلند مدت در زمینه زیبائی پا به عرصه خدمات رسانی نهاد و با پیگیری مداوم، موفق به کسب موافقت اصولی و پروانه بهره برداری از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی گردید. کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی باران با بهره‌گیری از کادری متعهد و پزشکان متخصص و مجرب در زمینه خدمات پوست و مو؛ لیپوماتیک (لاغری موضعی)، کاشت مو، کاشت ابرو، تزریق چربی و لیزر (موهای زائد، کک مک و … ) و با به کارگیری جدیدترین تجهیزات و به‌روزترین دستگاه‌های دنیا در فضایی دلنشین و ایمن، همراه و پشتیبان شما عزیزان است. در این راستا مراجعین گرامی بدون صرف وقت و تنها با یک بار مراجعه به کلینیک پوست و موی باران، می توانند از تمامی مزایای این کلینیک بهره‌مند شده و با رضایت و آرامش‌خاطر به نتیجه مورد نظر خود دست یابند.
تنوع دستگاه ها در این مرکز و امکان دسترسی و مشاوره رایگان با متخصصین و اساتید برجسته پوست و مو و زیبایی کشور، بدون تردید این امکان را فراهم می سازد تا صحیح ترین روش های درمانی انجام شود.
شعار و هدف نهایی این کلینیک، احترام، رضایت و اطمینان خاطر و از همه مهم تر سلامتی شما عزیزان است تا بهترین نتایج درمانی و زیبائی برای شما عزیزان حاصل گردد.
تمام مراجعه کنندگان محترم کلینیک باران قبل از شروع مراحل درمان، تحت مشاوره رایگان پزشکان و متخصصین این مرکز قرار می گیرند و بعد از دریافت اطلاعات لازم و معاینه های مورد نیاز، نیازمندی های درمانی آن ها مشخص شده و برنامه درمان و پیگیری‌های لازم تعریف می گردد.

تنوع خدمات ارائه شده در کلینیک پوست، مو و زیبایی باران به گونه ای می باشد که مراجعه کنندگان محترم می توانند با خیالی آسوده و اطمینان خاطر، تمام فرآیند درمان و عملیات زیبایی و جوان سازی پوست خود را زیر نظر متخصصین این مرکز و با استفاده از تجهیزات مدرن و به روز، در زمانی کوتاه به انجام رسانند.
کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی باران در واقع یک درمانگاه تخصصی پوست و مو است که تشخیص و درمان طیف وسیعی از مشکلات پوستی، به راحتی در آنجا ارائه می شود. تیم متخصص این کلینیک ضمن اینکه در شش روز هفته امکان ارائه درمان هایی برای مشکلات معمولی پوست و همچنین شرایط خاص مانند آکنه، سرطان پوست، آلرژی ها و موارد دیگر را فراهم می کنند؛ همچنین امکان انجام تمام درمان ها با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی با مدرن ترین روش ها را امکان پذیر ساخته و با بالاترین سطح درمان، به راحتی برای بیماران انجام می شود.


هزینه درمان و خدمات در کلینیک تخصصی باران

در کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی باران، تمام مراحل درمان از مشاوره رایگان و تشخیص، تا درمان و مراقبت های پس از درمان تحت نظر مستقیم و با دخالت کادر پزشکی متخصص پوست و زیبایی باران انجام می گردد. همچنبن مشاوره رایگان و پیگیری مشکلات بیماران به صورت ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته به صورت حضوری، تلفنی یا از طریق پیامک انجام می شود. در راستای ایجاد ارزش و رفاه بیشتر برای بیماران کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی باران، می توان به همکاری با چند موسسه قرض الحسنه معتبر جهت پرداخت وام برای انجام عمل های بیماران با انواع بیمه های خصوصی اشاره کرد تا مراقبت، درمان و پشتیبانی لازم برای بیماران در زمان مورنیاز فراهم گردد. همچنین هنگامی که برای یک متخصص پوست و مو در این کلینیک تخصصی وقت ملاقات رزرو می شود، با توجه به شرایط مراجعه کننده، زمان ملاقات به صورت انعطاف پذیری تعیین می شود و به مراجعه کننده و بیمار اجازه می دهد تا بتواند در زمان موردنظر خود، با متخصص ملاقات داشته باشد و لذا تمام محدودیت ها را جهت انجام درمان و پیگیری مؤثر و مفید پس از درمان از بین می برد. تمام این موارد در کنار تجربه و تخصص پرسنل کلینیک و کادر پزشکی باران، لازمه ایجاد بستری مناسب برای فراهم کردن تجربه خوشایند و مطمئن برای شما از مراجعه تا درمان در یک مرکز تخصصی پوست و مو و زیبایی می باشد.

[widgetkit id=”2″]

تیم پزشکی متخصص کلینیک باران

تیم پزشکی کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی باران، متشکل از متخصصین خبره و بسیار ماهری است که علاوه بر جراحی پوست، در زمینه های مختلف از قبیل درماتولوژی عمومی، درماتولوژی کودکان و فوق تخصص پوست کار می کنند و می توانند به درمان ناخن، پوست سر و بیماری های نادر پوست نیز بپردازند. لذا کلینیک تخصصی زیبایی باران در صورت ارائه درمان، می تواند گزینه های متنوعی را به بیماران پیشنهاد دهد.

دستگاه ها و تجهیزات کلینیک تخصصی باران

کلینـیک پوست و لیزر باران به پشتوانه تجربه ای مطمئن، یکی از کاملـترین و مطـرح ترین مـراکز پوست، مو، زیبایی، لیزر و لاغری در کشــور می باشـد و خـدمــات خـود را در زمینه پوست و مو اعم از لیپوماتیک (لاغری موضعی)، کاشت موی طبیعی، کاشت ابرو، تزریق چربی و لیزر (موهای زائد ، کک مک و … ) متمایز از دیگر رقبا ارائه می نماید. کلینیک تخصصی باران در راستای ارزش‌افزایی و ارائه خدمات بهتر به بیماران، برتــرین تجهــیزات و فنــاوری های نـوین مطــــرح زیبــایی و لاغـری را بر طبـق اسـتانداردهـــای FDA و وزارت بهــداشــت و درمـان اعم از دستگاه لیزر الکس، گـرد هــم آورده و جمــعـی از مجــرب‌تـرین پزشـکان متخصص زیبایی را برای رسانیدن شما به آنچـه که ایـده آلـــتان اســت در مجموعه خود به همکاری گرفته است. در این بخش کلیه دستگاه ها و تجهیزات به روز لازم در زمینه اتاق عمل سرپایی، جوان سازی و زیبایی، تناسب اندام و لاغری موضعی و لیزر برای بیماران به صورت کاملا در دسترس همراه با مشاوره رایگان فراهم گردیده است.

[widgetkit id=”1″]