تجهیزات کلینیک لیزر

لیزر Q-Switched Nd:YAG

لیزر Q-Switched Nd:YAG

لیزر Q-Switched Nd:YAG معمولا دارای دو طول موج بوده و پالس ها بسیار سریع و در مدت کوتاه 5 نانوثانیه ای اِعمال می شوند. سرعت بالای این سیستم، ریسک بروز عوارض جانبی نظیر سوختگی و PIH را بسیار کاهش می دهد.

ادامه مطلب...


لیزر   alexanderite

لیزر alexanderite

در بسیاری از افراد اپیلاسیون با موم، الکترولیز یا روش های مرسوم سبب ایجاد لک، قرمزی یا فرورفتگی در سطح پوست می شود که متاسفانه درمان آن ها چندان آسان نیست. لیزر می تواند باعث کاهش دائمی موهای زائد در تمام نقاط بدن تقریبا بدون عارضه شود و به همین دلیل است که لیزر بهترین درمان پرمویی به شما می رود. در حال حاضر معروف ترین و بهترین دستگاه لیزر در تمام دنیا لیزر الساندرایت است. این دستگاه از آن حیث که از نظر میزان تاثیر، سرعت، کم بودن عوارض و کم بودن درد برای بیماران بی رقیب است؛ در کلینیک تخصصی پوست و موی باران به کار می رود.

ادامه مطلب...


دستگاه Low Level Laser

دستگاه Low Level Laser

ليزرهاي كم‌توان از نظر نحوه توليد و ساختار همانند ليزرهاي پرتوان هستند؛ با اين تفاوت كه توان آنها پايين و اغلب در محدوده ميلي وات است. اين ليزرها به نام هاي:
LLLT (Low Level Laser Therapy), LPLT (Low Power Laser Therapy),LILT (Low Intensity Laser Therapy) و نیز Soft Laser معروفند.

ادامه مطلب...


دستگاه آراف سرجری (RF Surgery)

دستگاه آراف سرجری (RF Surgery)

دستگاه آراف سرجیکال یا سرجری، آخرین فناوری در عرضه پزشکی و زیبایی برای پوست و از بین بردن ضایعات پوستی می‌باشد. در روش‌های قدیمی برای از بین بردن ضایعات پوستی از چاقوی جراحی و کوتر (ایجاد حرارت) استفاده میشد که هر یک از این روش‌ها، ریسک‌هایی نظیر عفونت و باقی ماندن جای زخم و محدودیت در برداشتن ضایعات را در پی داشتند.

ادامه مطلب...


دستگاه لیزر (Co2 Fractional (Edge

دستگاه لیزر (Co2 Fractional (Edge

دستگاهی با بالاترین توان و قدرتمند با امکان تخلیه 300 mj انرژی
دارای سطح مقطع و قطر بیم های متنوع:
دستگاه قادر است به صورت هوشمند تیپ های نصب شده را شناسایی نماید.

ادامه مطلب...


دستگاه لیزر IPL Smooth Cool

دستگاه لیزر IPL Smooth Cool

دستگاه لیزر IPL Smooth Cool یا intense pulse light یعنی سیستم های نور شدید پالسی؛ در واقع لیزر نیست بلکه فلش لامپ های زنون هستند که نور چند طول موجی و non coherent ایجاد می کنند که قادر است اثرات گوناگون بر روی ساختارهای مختلف پوست داشته باشد

ادامه مطلب...