تجهیزات کلینیک تناسب اندام و لاغری موضعی

تناسب اندام وضعیتی است که بسیاری از مردم دنیا برای داشتن آن با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند. به دلیل تغییر شیوه های زندگی در شرایط امروزی و رژیم های نامناسب غذایی، تعداد زیادی از مردم دنیا به مشکل چاقی مبتلا هستند. متخصصین و پزشکان کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی باران برای حل این مشکل که در برخی از افراد به معضلی غیرقابل حل تبدیل شده است، راهکارهای نو و به روزی را با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات لاغری پدید آوردند و بدین وسیله افراد را یک قدم به رویای خود یعنی تناسب اندام نزدیک کردند.

متخصصین و پزشکان کلینیک تخصصی باران با وجود سابقه ای درخشان در این زمینه و سنجش شرایط بدنی فرد و میزان چربی اضافه و سلولیت موجود در بدن او، دستگاهی را برای درمان پیشنهاد می کنند که ایده آل ترین نتیجه را در برداشته باشد. از پرکاربردترین دستگاه های لاغری که در کلینیک تخصصی باران نیز قابل استفاده می باشد؛ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

Cavitation+RF

Cavitation+RF

دستگاه کویتیشن با تولید امواج اولتراسونیک که فرکانس پایین و شدت بالایی دارند، در بافت چربی لرزش ایجاد می‌نماید و با ایجاد فشار در این بافت، حباب‌هایی در بین سلول‌های چربی ایجاد می‌کند. فشار ناشی از حباب‌های ایجاد شده و نیز لرزش، باعث پاره شدن غشای سلول‌های چربی شده و در نهایت منجر می‌شود که چربی آزاد شده از سلول‌های چربی وارد رگ‌های لنفاوی و در نهایت عروق خونی شده و از طریق ادرار دفع شوند.

ادامه مطلب...


لیزر لیپوز

لیزر لیپوز

بیمارانی که در کلینیک تخصصی باران، درمان با لیزر را در نظر می‌‌گیرند، محلی با امکانات عالی متناسب با انتظارات خود برای ایشان تخصیص می یابد که امنیت و سلامت بیمار را در اولویت قرار می‌دهد. از آن جا که هر فرد و هر مشکلی منحصر به فرد است، لذا کلینیک پوست و مو و زیبایی باران برای درک اهداف و آرزوهای بیماران زمان گذاشته و به آن‌ها کمک می کند تا دریابند که چه کارهایی با لیزر امکان‌پذیر است و سپس برنامه‌ای ترتیب دهد تا انتظارات ایشان را برآورده سازد و در مواردی حتی از انتظارات آن‌ها فراتر رود. تمرکز کلینیک تخصصی باران بر انتقال نتایج خارق العاده است که زیبایی طبیعی شما را برجسته می‌نماید.

ادامه مطلب...


دستگاه لیپوماتیک

دستگاه لیپوماتیک

در ۲۰ سال گذشته تکنیک های انجام لیپوساکشن دستخوش تغییرات فراوانی شده است. در حال حاضر با پیشرفت تکنولوڑی٬ جراحان قادرند این اشخاص را به صورت سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی عمومی و فقط با بی حسی موضعی تحت درمان قرار دهند. در این روش با بی حسی موضعی فقط چند سوراخ ۳ تا ۵ میلیمتری در موضع ایجاد می شود، لذا پس از پایان کار، فرد می تواند با پوشیدن گن مناسب همان روز به روند زندگی عادی خود برگردد.

ادامه مطلب...