تجهیزات کلینیک تزریق چربی

زیبایی و جوان سازی پوست و به ویژه پوست صورت، یکی از مواردی است که امروزه بسیار مورد توجه عامه مردم و به خصوص خانم ها قرار گرفته است. این مهم بدین دلیل است که صورت، جزئی از بدن است که در نگاه اول دیده خواهد شد. یکی از راههای زیباسازی و جوان سازی پوست صورت، تزریق چربی برای از بین بردن چین و چروک است.

تزریق چربی که به اصطلاح به آن لیپو اینجکشن گفته می شود، با تعابیری همانند لیپو لیفتینگ همراه بوده است. این امر زمانی رخ می دهد که بخواهیم چربی را از نقطه ای گرفته و به نقطه ای دیگر انتقال دهیم تا بدن فرم شکیل خود را باز یابد. کاهش میزان چربی های صورت در اثر کهولت سن و حجیم کردن آن ها از نمونه های این امر است. با افتادگی بافت ها و بروز چین و چروک های ناخواسته و عمیق شدن آن ها، نه تنها با کشیده شدن پوست صورت می تواند آن قسمت درمان شود، بلکه با تزریق چربی به آن نواحی نیز می توان از حالت پیری ظاهر کاست و صورت را حجیم تر و جوان تر ساخت.

Darbarehma Groh Pezeshki

مزایای تزریق چربی:

برای زیبایی پوست و به خصوص پوست صورت، همچنین از بین بردن چین و چروک های این ناحیه، کلینیک تخصصی باران چندین روش پیشنهادی دارد که یکی از آن ها تزریق ژل و دیگری تزریق چربی است. روش تزریق کردن چربی، مزیت های نسبت به روش های دیگر دارد که در ادامه شرح داده خواهد شد:

  • این روش (تزریق کردن چربی)، یک روش طبیعی است. چربی برعکس ژل، ماده ای طبیعی است که توسط خود بدن نیز تولید می شود.
  • احتمال واکنش بدن به تزریق چربی (واکنش های آلرژیک) بسیار کم است. به دلیل این که چربی، از بافت خود بدن است و دوباره به خود بدن باز می گردد، احتمال این که بدن به تزریق آن واکنش نشان دهد، بسیار کم است.
  • ماندگاری چربی تزریق شده بسیار بیشتر از سایر روش ها مانند تزریق ژل است.
  • در نواحی بسیاری از بدن می توان از تزریق چربی بهره برد. علاوه بر این که صورت یکی از آن نقاط است، با این وجود می توان از چربی برای زیباتر کردن شکم، ران، سینه، پشت دست و باسن نیز بهره برد.
  • تزریق چربی، نیازی به یک مدت طولانی برای استراحت کردن ندارد. در این روش، پس از انجام تزریق می توان به فعالیت های روزمره خود بازگشت.
دستگاه هايفو (HIFU) یا امواج متمرکز صوتی – ليفت صورت بدون جراحى

دستگاه هايفو (HIFU) یا امواج متمرکز صوتی – ليفت صورت بدون جراحى

هایفوتراپی، آخرین فناوری لیفتینگ صورت و گردن است. با کمک دستگاه هایفو (HIFU یا High intensity focused ultrasound) در کلینیک تخصصی باران، فقط در یک جلسه یک ساعته، بدون درد و جراحی، پوست صورت خود را کشیده و کلاژن سازی در سلول های پوست خود را به آسانی شکل دهید که این مهم، اصلی ترین دلیل جوان سازی پوست شما خواهد بود.

ادامه مطلب...


دستگاه فرکشنال (RF  (RF Fractional Infiny یا فیدلینگ

دستگاه فرکشنال (RF (RF Fractional Infiny یا فیدلینگ

در روش جوان سازی و زیبایی با دستگاه فرکشنال RF یا فیدلینگ در کلینیک تخصصی باران، دستگاه دارای سوزن های بسیار ظریفی می باشد که جهت جلوگیری از ایجاد حساسیت با طلا پوشیده شده اند و قطر آن ها معمولا 200 میکرون می باشد. این سوزن ها که عمق نفوذ آن ها از 5% تا 5/3 میلی متر در پوست قابل کنترل است؛ به تعداد 49 عدد هستند و روی یک کیت 5/1*5/1سانتی متری قرار گرفته اند. طول این سوزن ها دارای عایق است و فقط نوک آن ها آزاد است؛ لذا زمانی که انرژی آزاد می شود؛ تخریب حرارتی در عمق بافت صورت می گیرد.

ادامه مطلب...